Adalet Birlik Partisi Genel Başkan İrfan UZUN

Evet Yapabiliriz

2019 seçimlerinde BİZ’ de VARIZ diyerek % 75’ i gençlerden oluşacak, genç, dinamik, hevesli bir alt yapı ile yeni bir siyasal parti kurma çalışması içerisinde olduğumuz bilinmektedir. Bu bağlamda çalışmalarımızın hızlı bir şekilde devam ettiğini belirtmek isteriz. Adalet Birlik Partisi olarak parti programımız ve parti tüzüğümüz hazırlanmış durumdadır.

81 ilde teşkilatlanma çalışmalarımız başlayacaktır.

AB PARTİ ADALET BİRLİK PARTİSİ

Türkiye savaşların ve komşularla olan problemlerin yaşandığı bir zaman diliminde büyük bir değişim arzusu yaşıyor. Siyaset, ekonomi ve toplumsal yaşamdaki ciddi problemler vatandaşlarımızın gündelik hayatını ve geleceğini olumsuz yönde etkiliyor. Türkiye bu sorunların üstesinden gelecek, vatandaşlarına umut, güven, değişim, gelişim ve birlikteliğini sağlayacak, tüm halkımızın geleceklerine güvenle bakmalarına öncülük edecek, dinamik, güçlü vizyona sahip bir “siyasi oluşum” bekliyor. Kavramların içinin boşaltıldığı, değerlerin eskitildiği, sözün anlamını yitirdiği bu dönemde Türkiye yeni ve taze bir anlayışa; kararlı, önünü ve geleceğini görebilen bir harekete, onurlu bir mücadeleye, ayakları yere basan, yerli ancak çağdaş bilgilerle donanmış kadrolara, ufuk açıcı, yazılım dünyası ve bilgisayar ve bilgi teknolojilerinin gerçekçi program ve projelere çok büyük ihtiyaç duymaktadır. Bütün bunları ekonomik kalkınma hamlesini başlatacak, gelir dağılımındaki bozuklukları düzeltecek, yoksulluğu ortadan kaldıracak, komşularımızla olan küskünlükleri giderecek; birleştirici, kucaklayıcı, toplumsal barışı temin edici, komşularımızla, kurumlarla yurttaşlar arasında güven sağlayıcı, yeni ve birliktelikçi bir siyasi irade gerçekleştirebilir. Tüm renkliliğiyle, benzerlikleri ve farklılıklarıyla; kısaca eşsiz zenginlikleriyle Türkiye, kendi içinde, bölgesinde ve tüm dünyada yeniliğin, birlikteliğin, barışın, ülkemizin huzur ve güveninin öncüsü olmaya aday bir potansiyele sahip bir parti. Yeter ki, siyasi irade ve kararlılık sahibi kadrolar tarafından yönetilsin.

Adalet Birlik Partisi

Adalet Birlik Partisi, çağdaş, gelişmiş, bilinçli, daima ileriyi hedefleyen bir toplum oluşturabilmek adına, toplumun ihtiyaçlarına cevap verebilme doğrultusunda, toplumsal değişimlerin yapılması gerektiğini, bu değişimlerin gerçekleştirilebileceğini düşünerek ve bunu başarabileceğimize inanarak kendimize bir yol haritası çizmiş bulunuyoruz. Yolumuz Adalet, yolumuz Birlik, hedefimiz güçlü bir Türkiye oluşturmak.

Bir cevap yazın